O NÁS

Royal Jerky je, zatím malá, ryze česká společnost vyrábějící a distribuující primárně prémiové sušené hovězí, krůtí a vepřové maso. Jsme součástí akciové společnosti Royal Foods a.s., která se zaměřuje na výrobu a distribuci trvanlivých a zdravých potravin. Kromě sušeného masa nabízíme také sušené ovoce pod značkou Jackson’s, které je nesířené a bez přidaného cukru či jiných aditiv.

 

Náš tým je výjimečný právě tím, že dohromady tvoříme takovou super crew. A víte co je na naši práci nejlepší? Že do ní chodíme s úsměvem. Milujeme tvořit a milujeme makat na něčem, co nám dává smysl. Proto neustále pracujeme na nových produktech, protože nechceme top produkt kopírovat, ale vymýšlet. 

Obrázek.jpeg

 

Naše jerky se vám mohou zdát drahé, ale asi nevíte něco, co byste měli.. My totiž maso vyrábíme poctivě ručně. Žádné stroje! S každým kouskem masa se doslova mazlíme, protože je pro nás velmi důležité, aby se vám dostalo těch nejlepších, šťavnatých kousků, u kterých vás nebude otravovat nepříjemné žvýkání. Chceme, abyste i z takové svačinky, jako je sušené maso, měli ten nejlepší zážitek. Navíc maso, které používáme k výrobě, je od kvalitního českého dodavatele a je pečlivě vybíráno našim týmem, abychom vám mohli nabídnout jen ty nejlepší kousky sušeného masa. Je to vlastně taková mravenčí práce a každý krok výroby je velmi důležitý.

 

A co ještě víc? Nepoužíváme žádná změkčovadla, barviva, ani chemické konzervanty. A do našeho sušeného ovoce Jackson´s nepřidáváme ani žádný cukr.

 

Věříme, že je pro vás naše sušené maso to pravé! Je totiž skvělým zdrojem energie a bílkovin, a proto je vhodné nejen pro sportovce, ale také jako zdravá pochutina pro každý den. Konečný produkt je bez lepku a obsahuje velké množství proteinů, konkrétně 48%.