Příběh Masa

Royal Jerky je zatím malý, ryze český start-up, vyrábějící a distribuující primárně prémiové sušené hovězí, krůtí a vepřové maso. Jsme součástí akciové společnosti Royal Foods a.s., která se zaměřuje na výrobu a distribuci trvanlivých a zdravých potravin. Kromě sušeného masa nabízíme také sušené ovoce pod značkou Jackson’s, které je nesířené a bez přidaného cukru či jiných aditiv.
Náš tým je výjimečný právě tím, že dohromady tvoří takovou super crew. A víte co je na naši práci nejlepší? Že do ní chodíme s úsměvem. Milujeme tvořit a milujeme makat na něčem, co nám dává smysl. Proto neustále pracujeme na nových produktech, Jerky se vám mohou na první pohled zdát drahé, vydělte však cenu číslem 3 a dojdete k ceně, za kterou tento kousek masa kupujete, právě o tento poměr se maso při našem sušícím procesu vysuší. Poznáte to hlavně tak, že vás rychle naplní. Navíc jerky vyrábíme poctivě ručně. Žádné stroje! S každým kouskem masa se doslova mazlíme, protože je pro nás velmi důležité, aby se vám dostalo těch nejlepších, šťavnatých kousků, u kterých vás nebude otravovat nepříjemné žvýkání. Chceme, abyste i z takové svačinky, jako je sušené maso, měli ten nejlepší zážitek. 
Chtěli jsme to dělat prostě jinak, víme co máte rádi a už nás nebavili všechny ty nudné produkty. Proto kdykoli roztrhnete masový snack od Royal Jerky, dostanete chuť toho nejlepšího sušeného masa podle Americké tradice. Značka, která rychle roste z tvrdé práce, vysoké kvality produktů, smyslu pro komunitu i pořádnou zábavu. To je recept, který porazí vše. To je recept, který nás dnes žene. To je recept, který si zamilujete.   Pracujeme s těmi nejlepšími ingrediencemi, maso máme jen od domácích dodavatelů, vlastnoručně míchané omáčky s kořením bez chemie, exotické ovoce nebo třeba lesní med. To vše dělá z našich snacků nabitých bílkovinami tu nejlepší svačinku, kterou si můžete kdykoli rychle vychutnat. My víme, že to oceníte! Žádné jerky totiž nejsou jako ty naše.                                                                    
Ať už máte doma hlad, jste na cestách, nestíháte v práci, makáte ve fitku nebo hrajete na pc. Od rána do noci makáme na tom, abychom vám dodali to nejlepší až k vám domů!   Proč kompromisy, když víte, že jste nejlepší. Sdílej #Myjsmejerky