45% SLEVA na všechny čokodobroty ‼️ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB 🍫 Děkujeme, že jste s námi ❤️ Vážíme si každého jednoho z Vás, kdo se rozhodl nás podpořit. Vaše Katka a Viki z Royal Jerky

Náš příběh

V roce 2018 byla Royal Jerky malá firma o pár zaměstnancích s jediným snem - dělat kvalitní sušené maso, které si každý zamiluje. Začátky byly těžké - zjišťování, obíhání, pročítání legislativy a hledání vhodných prostor. Nakonec se ale vše podařilo a značka Royal Jerky spatřila světlo světa. Nicméně vyrábět sušené maso komerčně pod dohledy úřadů je trochu něco jiného, než sušení masa doma pro sebe a své známé.

 

Tím začíná příběh Katky, která do firmy nastoupila jako brigádník se starostí o chod výroby. Katka byla čerstvě vystudovaná inženýrka se zaměřením na výživu a kvalitu potravin věnující se doktorandskému studiu, které ji ale nenaplňovalo. I když neměla žádné zkušenosti s výrobou sušeného masa a jejím chodem, vrhla se do toho po hlavě.

Katka_sefka_vyroby
 
Viki_marketacka

Nicméně pravý smysl to začalo dávat až po nastoupení Viki na pozici markeťačky, která měla tento obor také čerstvě vystudovaný a začínala od nuly. S Katkou si ale hned padly do noty, až se z nich staly víc než jen kolegyně v práci, ale parťačky na život a na smrt.

 

A co že to vlastně vyrábíme? Začali jsme sušeným masem, které ručně zpracováváme a s láskou balíme. Omáčky si necháváme vyrábět na míru tak, aby byly bez lepku, glutamátu a konzervantů. Směsi koření si sami mícháme, takže kupované směsi u nás nenajdete. Málokdo o nás ví, že náš tým se skládá jen z malé party lidí, kteří se denně starají o to, aby se k Vám dostaly ty nejlepší produkty. 

 
 
 

 

A náš další produkt? Někdo si řekne, že jsme blázni, co neví, co by vyráběli. A máte vlastně pravdu, jsme blázni ale víme přesně, co Vám chceme přinést. Produkt do kterého jsme se i my zamilovali. Šetrně vypukaný popcorn s tradičními ale i netradičními příchutěmi ve slané i sladké verzi. Křupavý nadýchaný popcorn obalený ve slaných směsí koření a nebo v tenké krustě domácího poctivého karamelu s vrstvou kvalitní čokolády. Věříme, že si z našich produktů vybere každý a že Vám budeme dělat radost nejen chuťovými zážitky, ale i na sociálních sítích, kde s Vámi sdílíme naše každodenní činnosti a pohled do samotné výroby.

 

 
Katka_Viki_spolecna

To jsme my, holky z Royal Jerky, které milují svou práci a mají chuť se neustále zlepšovat a přinášet Vám nejen skvělé, poctivě vyrobené produkty, ale i radost z toho, co dělají. Každého jednoho z Vás si nesmírně vážíme a děkujeme, že jste součástí naší Royal family! 

S láskou, Viki a Katka